Задати Питання

Вітаємо вас, наші шановні батьки
мами і тата, бабусі і дідусі

на сторінці нашого Монтессорі-садка!

Наш особливий привіт тим з Вас, хто тільки починає пошук дитячого садка для свого малюка.

Ми прекрасно розуміємо, яке складне завдання стоїть перед Вами.

Як це непросто віддати свого малюка, своє сонечко, з яким і на годину тривожно розлучитися, в чиїсь чужі руки.

Нехай в професійні, турботливі і вмілі, але... чужі. Прекрасно розуміємо!

Я сама прекрасно пам'ятаю, хоча і було це майже 10 років тому, як вперше, привівши свого маленького сина в дитячий садочок, я годинами ходила навколо будівлі, просто не в силах віддалитися від нього, ніби моя присутність поруч чимось могла допомогти йому, підтримати, зробити так, щоб йому, та й мені, було менш страшно...

Ми прекрасно розуміємо, як Вам зараз нелегко і як Вам важливо вибрати найкращий, найтурботливіший, найкрасивіший, і звичайно найдобріший дитячий садок для Вашого найулюбленішого чоловічка, якому прийшла пора вперше віддалитися від дому.

Ми прекрасно розуміємо Ваші тривоги, і тому, перш за все, ми скажемо Вам найголовніше:

  1. Ми дійсно з любов'ю, турботою і величезною увагою ставимося до всіх "наших" дітей. У нашому садочку працюють тільки дійсно люблячі дітей люди, ми дійсно вміємо знайти підхід до малюка, розуміємо, що для нього важливо, суворо дотримуємось усіх правил, необхідних у роботі з маленькими дітьми.
  2. Ми обов'язково будемо тісно співпрацювати з Вами. Вам розповімо про все, що і як відбуватиметься в садку, обов'язково вислухаємо і врахуємо всі Ваші тривоги, візьмемо до уваги всі особливості здоров'я та характеру Вашої дитини.
  3. Нам дуже важливий емоційний комфорт кожної дитини в садочку. Ми надаємо велике значення тому, як кожна з них почувається і піклуємося про те, щоб жоден малюк не засумував і не занудьгував без мами, а дитина більш старшого віку обов'язково потоваришувала з іншими дітьми, відчула себе успішною і вочувала, що її люблять. Ми співпрацюємо з психологами-професіоналами, всі співробітники проходять психологічні тренінги, вивчають психологію дошкільного віку, щиро піклуються про благополуччя кожної дитини.
  4. Ми створюємо таке особливе розвиваюче середовище, яке спонукає дітей, включає їхню цікавість, "живить" їхній мозок.

Приходьте до нас знайомитися і Ви отримаєте уявлення про те, як ми працюємо; за чашкою чаю ми обговоримо Ваші очікування, індивідуальні особливості дитини та освітні потреби Вашої родини.

І, сподіваємося, допоможемо Вам, як можна швидше й точніше скласти враження про наш садок і прийняти, таке важливе для Вас і Вашого малюка, рішення.

З повагою, Оксана Вихристенко,
ідейний ініціатор)) і керівник Монтессорі-садка
і клубу розвитку сім'ї "FamilyArtClub"Відомі Монтессорі-випускники: